SEIKA

Back Βρίσκεστε εδώ: Home Σχετικά Εκλεγμένοι Αντιπρόσωποι στην ΠΟΣΕ-ΙΚΑ ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΠΟΣΕ-ΙΚΑ 2016

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΠΟΣΕ-ΙΚΑ 2016

ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
4. ΓΑΛΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΟΝΗΡΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
7. ΚΑΡΑΦΕΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
8. ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
10. ΚΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΧΑΤΖΗΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
12. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΗΛΙΑ
13. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
14. ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
15. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
16. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
18. ΚΟΥΜΠΟΥΡΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΠΡΩΤΟΛΑΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΧΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21. ΠΕΓΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΑΥΤΟΝΟΜΟ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΙΚΑ
«ΠΡΩΤΑ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ»

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
1. ΝΑΤΣΙΝΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ (ΝΟΡΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΘΩΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
3. ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΒΑΛΣΑΜΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
7. ΛΑΚΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
8. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΚΡΙΒΟΥ
9. ΧΑΝΤΕ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΒΟΝΟΡΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΙΚΑ ΕΤΑΜ
Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ & ΝΗΣΩΝ ΔΑΚΕ ΙΚΑ-ΕΤΑΜ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
1. ΚΕΚΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΧΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
4. ΠΑΛΥΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΠΕΝΝΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ
7. ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
8. ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΙΚΑ-
ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΕΑΣΠ ΙΚΑ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
1. ΜΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ
3. ΓΕΡΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΖΩΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΙΚΑ-ΕΤΑΜ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
1. ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
3. ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΡΟΥΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ- ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
(ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΙΚΑ)

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
1. ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΒΕΡΚΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΠΑΡΑΔΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΙΚΑ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
1. ΧΑΣΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

pdf Εκτύπωση των Αντιπροσώπων

Κεντρικό Μενού